Bieg Unijny 2019

Logo Tarnowo Podgórne

To już szósta edycja Biegu Unijnego. Zapraszamy 1 maja 2019 r. do Przeźmierowa. Nie może zabraknąć Was na trasie.

Archiwum 2014

Wyniki

Zakończył się Bieg Unijny. Ukończyło go 236 osób. Wszystkim dziękujemy za udział, wolę walki i wspaniałą atmosferę, która stworzyliście.

czytaj więcej

Parking

Miejsca parkingowe dla uczestników biegu będą zlokalizowane przy:

czytaj więcej

Do biegu, gotowi - start!

Informujemy, że zakończyły się internetowe zapisy na Bieg Unijny, który odbędzie się już 1 maja 2014 r. w Przeźmierowie. Formularz elektroniczny wypełniło 300 osób.

czytaj więcej

A po biegu do Teatru Nowego

Wśród uczestników, którzy ukończą Bieg Unijny zostaną rozlosowane podwójne zaproszenia na spektakle Teatru Nowego w Poznaniu.

czytaj więcej

Auchan sponsorem głównym Biegu Unijnego

Miło nam poinformować, że Centrum Handlowe Auchan Swadzim zostało sponsorem głównym Biegu Unijnego.

czytaj więcej

Zapisy trwają

Nie czekaj i zapisz się już dzisiaj. Koszt uczestnictwa w Biegu Unijnym, który odbędzie się 1 maja 2014 r. w Przeźmierowie to zaledwie 30 zł. Biorąc pod uwagę popularność biegania wśród Polaków myślimy, że lista startowa zapełni się szybko. Termin zgłoszeń elektronicznych upływa 29 kwietnia 2014 r. o godz. 23:59.

czytaj więcej

Dojazd

Osoby, które chcą dojechać do Przeźmierowa komunikacją podmiejską mogą sprawdzić rozkład jazdy autobusów TP Bus na stronie www.tpbus.com.pl zakładka ROZKŁAD JAZDY. Z przystanku, który znajduje się na ul. Nowina w Poznaniu do Przeźmierowa można dojechać liniami 02, 03 oraz 04.

czytaj więcej

Nagrodzimy twój udział

Wszyscy, którzy ukończą bieg otrzymają pamiątkowe medale, a zawodniczki i zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych za zajęcie miejsc 1 – 3 statuetki.

czytaj więcej

Nie tylko bieg

Bieg Unijny będzie jednym z kilku wydarzeń, które odbędą się 1 maja w Przeźmierowie. Zapowiada się ciekawie.

czytaj więcej

Po unijnym Bieg Lwa

Niecałe trzy tygodnie po Biegu Unijnym odbędzie się 3. półmaraton Bieg Lwa. 18 maja w Tarnowie Podgórnym do rywalizacji stanie 1111 biegaczy. Niestety lista startowa jest już zamknięta, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby tego dnia zostać kibicem. Pamiętajcie o dopingu również w naszym biegu :)

czytaj więcej
  • 1
  • 2

Bieg Unijny 1 maja 2019r.
Pozostało: 0 dni

Plakat

Trasa biegu

mapa

PARTNERZY