Bieg Unijny 2019

Logo Tarnowo Podgórne

To już szósta edycja Biegu Unijnego. Zapraszamy 1 maja 2019 r. do Przeźmierowa. Nie może zabraknąć Was na trasie.

Archiwum 2015

Fotogaleria

Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z Biegu Unijnego, który po raz drugi odbył się 1 maja w Przeźmierowie.

czytaj więcej

Kolejny Bieg Unijny za nami

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom Biegu Unijnego 2015 dziękujemy za udział pomimo początkowo deszczowej aury.

czytaj więcej

Sprawy organizacyjne

Zapisy do Biegu Unijnego są już zakończone. Lista osób, które wezmą w nim udział jest dostępna na stronie zapisów. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi udziału w II Biegu Unijnym, który odbędzie się w najbliższy piątek w Przeźmierowie

czytaj więcej

Zbliżamy się do limitu

Lista startowa powoli się zapełnia. Zgodnie z regulaminem za osobę zgłoszoną uważa się taką, która wypełniła formularz zgłoszeniowy i dokona opłaty.

czytaj więcej

Dla uczestników Biegu

Prezentujemy medal i statuetkę na tegoroczny Bieg Unijny

czytaj więcej

Konsultacje fizjoterapeutyczne CTM

Podczas Biegu Unijnego będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych, na które zapraszają specjaliści z Centrum Terapii Manualnej z Sierosławia.

czytaj więcej

Videorelacja z Biegu Unijnego 2014

Krótka videorelacja z ubiegłorocznego Biegu Unijnego do obejrzenia w tym filmiku

czytaj więcej

Zapisz się na Bieg Unijny 2015

Gotowi do biegu? Wierzymy, że tak i zapraszamy do uczestnictwa w Biegu Unijnym, który po raz drugi odbędzie się 1 maja 2015 r. Trasa tak jak w roku ubiegłym wiedzie ulicami Przeźmierowa, a jej długość wynosi 10 km.

czytaj więcej

Nasi Partnerzy

W tym roku do grona naszych Partnerów dołączyło Modeco Expert, które oferuje szeroki asortyment narzędzi i elektronarzędzi dla wymagającego majsterkowicza oraz małych firm rzemieślniczych, Modeco Home zaś to doskonałe narzędzia ręczne do użytku domowego, pozwalające naprawić domowe usterki oraz wykonać drobne prace remontowe. Pod kolejnym sub-brandem Modeco Garden kryją się narzędzia ręczne oraz akcesoria pomagające pielęgnować ogród, aby praca w ogrodzie była przede wszystkim przyjemnością.

czytaj więcej
  • 1

Bieg Unijny 1 maja 2019r.
Pozostało: 0 dni

Plakat

Trasa biegu

mapa

PARTNERZY