Bieg Unijny 2019

Logo Tarnowo Podgórne

To już szósta edycja Biegu Unijnego. Zapraszamy 1 maja 2019 r. do Przeźmierowa. Nie może zabraknąć Was na trasie.

Archiwum 2017

Czwarty Bieg Unijny

Tegoroczną czwartą edycję Biegu Unijnego, który odbył się 1 maja w Przeźmierowie, ukończyło 213 osób. W kategorii open kobiet z czasem 38 min. 12 sek. zwyciężyła Justyna Papież z Jarocina.

Wśród mężczyzn triumfował Paweł Tarasiuk z Poznania, który 10-kilometrową trasę pokonał w 33 min. 20 sek. Na drugim miejscu w kat. kobiet uplasowała się Gabriela Trzepacz z Turku (42:42), a na trzecim Patrycja Grzeszczyk z Dąbrówki (45:33). W kat. mężczyzn drugie miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca Biegu Unijnego - Bartosz Majorczyk z Karczewa (34:27), a trzecie Przemysław Fornalik ze Lwówka Wielkopolskiego (35:06.)

W klasyfikacji sołectw Gminy Tarnowo Podgórne pierwsze miejsce zajął Sylwester Swat z Przeźmierowa, który uzyskał czas 36.31, drugie Marcin Kutkowski (36:55), a trzecie Michał Kutkowski (37.08) – obaj z Tarnowa Podgórnego. Szczegółowe wyniki poszczególnych kategorii dostępne są na stronie  www.czasnachip.pl >>

Organizatorzy: OSiR Tarnowo Podgórne, UKS Orkan i UKS Sprint Przeźmierowo dziękują: C.H. Auchan Swadzim, Centrum Terapii Manualnej z Sierosławia, Teatrowi Nowemu im. T. Łomnickiego w Poznaniu, Centrum fitness Wuef Club z Tarnowa Podgórnego, pracowni Kwiatowe Inspiracje oraz myjni samochodowej z Przeźmierowa za ufundowanie nagród.

Organizatorzy pragną podziękować również wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej w Przeźmierowie, którzy pomagali w obsłudze Biegu Unijnego, Straży Pożarnej i Gminnej z Tarnowa Podgórnego, Policji oraz kibicom, którzy dopingiem wspierali Biegaczy.

Podziękowania dla serwisu i salonu Nissana Polody za udostępnienie samochodów, zespołu The Gadabouts oraz Gminy Tarnowo  Podgórne, z budżetu której tegoroczny Bieg Unijny był współfinansowany.


Foto relacja z tegorocznego Biegu Unijnego w Przeźmierowie >>

Dodano: 04-05-17

Bieg Unijny 1 maja 2019r.
Pozostało: 0 dni

Plakat

Trasa biegu

mapa

PARTNERZY