Bieg Unijny 2017

Logo Tarnowo Podgórne

Bieg Unijny to naszym zdaniem wspaniała okazja do uczczenia 13. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Po raz trzeci w Przeźmierowie na dystansie 10 km o zwycięstwo w kat. Open i poszczególnych kategoriach wiekowych rywalizować będzie 300 osób.

Aktualności

Do biegu, gotowi, start!

Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi udziału w IV Biegu Unijnym, który odbędzie się w poniedziałek 1 maja w Przeźmierowie.

BIURO ZAWODÓW: będzie mieścić się w hali sportowej OSiR w Przeźmierowie - ul. Kościelna 46/48. Biuro będzie czynne 1 maja 2017 r. w godz. od 7:30 do 10:00  Jeśli przyjdziesz wcześniej na pewno unikniesz czekania w kolejce po numer startowy i zdążysz przeprowadzić rozgrzewkę. Unikniesz tym samym niepotrzebnych nerwów i stresu. Jeżeli przyjdziesz „za pięć dwunasta" zamiast skupić się na starcie w zawodach i cieszyć się atmosferą, skupisz się na oczekiwaniu w kolejce.

WERYFIKACJA: każdy zawodnik podczas odbioru pakietu startowego zobowiązany jest do przedstawienia dokumentu tożsamości oraz podpisania oświadczenia przed startem. Dla zawodników nieletnich wymagana jest zgoda na start podpisana przez osobę dorosłą. Przy wejściu do biura, odszukaj swój numer startowy na liście, zapamiętaj go i podejdź do odpowiedniego stanowiska, gdzie otrzymasz kopertę z numerem startowym, agrafkami i chipem..

Ze względów organizacyjnych po godz. 10:00 żaden pakiet nie będzie mógł być wydany. Osoby, które nie odbiorą swojego pakietu w wyznaczonym czasie, nie zostają dopuszczone do startu. 

SZATNIE I DEPOZYTY: na miejscu zawodów dostępne będą przebieralnie oraz depozyt, gdzie będzie można zostawić torbę z rzeczami na przebranie. W depozycie otrzymasz worek, do którego możesz wrzucić plecak i zostawić go tam na czas trwania Biegu Unijnego. Bagaże będą przyjmowane do depozytu tylko w workach dostarczonych przez organizatora. Bagaże luzem, bez worków, nie będą przyjmowane. Worek zostanie oklejony Twoim numerem startowym przez pracownika depozytu.

NAPOJE I POSIŁEK REGENERACYJNY: punkt z wodą będzie zlokalizowany na 5 km trasy. Po okazaniu numeru startowego będziesz mógł zjeść ciepłą grochówkę, na którą zapraszamy po ukończeniu Biegu. Strefa gastronomiczna zlokalizowana będzie na terenie hali sportowej OSiR - wejście od strony ul. Kościelnej. 

MEDAL: po wbiegnięciu na metę otrzymasz pamiątkowy medal.

CHIP I NUMER STARTOWY SĄ JEDNORAZOWE: nie musisz ich zwracać.  

Przed biegiem Wuef Club przeprowadzi rozgrzewkę dla biegaczy.Dodano: 28-04-17

Bieg Unijny 1 maja 2017r.
Pozostało: 0 dni

Plakat

Trasa biegu

mapa

PARTNERZY