Bieg Unijny 2019

Logo Tarnowo Podgórne

To już szósta edycja Biegu Unijnego. Zapraszamy 1 maja 2019 r. do Przeźmierowa. Nie może zabraknąć Was na trasie.

Archiwum 2015

Sprawy organizacyjne

Zapisy do Biegu Unijnego są już zakończone. Lista osób, które wezmą w nim udział jest dostępna na stronie zapisów. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi udziału w II Biegu Unijnym, który odbędzie się w najbliższy piątek w Przeźmierowie


BIURO ZAWODÓW: będzie mieścić się w hali sportowej OSiR w Przeźmierowie - ul. Kościelna 46/48. Biuro będzie czynne 1 maja 2015 r. w godz. od 7:00 do 9:00

WERYFIKACJA: każdy zawodnik podczas odbioru pakietu startowego zobowiązany jest do przedstawienia dokumentu tożsamości oraz podpisania oświadczenia przed startem. Dla zawodników nieletnich wymagana jest zgoda na start podpisana przez osobę dorosłą. Przy wejściu do biura, odszukaj swój numer startowy na liście, zapamiętaj go i podejdź do odpowiedniego stanowiska, gdzie otrzymasz kopertę z numerem startowym, agrafkami i chipem. Numer startowy można też sprawdzić na stronie: http://www.czasnachip.pl/lista.php?id=1502.

Biuro zawodów będzie czynne w piątek 1 maja 2015 r. w godz. 7:00 – 9:00. Jeśli przyjdziesz wcześniej na pewno unikniesz czekania w kolejce po numer startowy i zdążysz przeprowadzić rozgrzewkę. Unikniesz tym samym niepotrzebnych nerwów i stresu. Jeżeli przyjdziesz „za pięć dwunasta" zamiast skupić się na starcie w zawodach i cieszyć się atmosferą, skupisz się na oczekiwaniu w kolejce.

Ze względów organizacyjnych po godz. 9:00 żaden pakiet nie będzie mógł być wydany. Osoby, które nie odbiorą swojego pakietu w wyznaczonym czasie, nie zostają dopuszczone do startu. 

SZATNIE I DEPOZYTY: na miejscu zawodów dostępne będą przebieralnie oraz depozyt, gdzie będzie można zostawić torbę z rzeczami na przebranie. W depozycie otrzymasz worek, do którego możesz wrzucić plecak i zostawić go tam na czas trwania Biegu Unijnego. Bagaże będą przyjmowane do depozytu tylko w workach dostarczonych przez organizatora. Bagaże luzem, bez worków, nie będą przyjmowane. Worek zostanie oklejony Twoim numerem startowym przez pracownika depozytu.

NAPOJE I POSIŁEK REGENERACYJNY: punkt z wodą będzie zlokalizowany na 5 km trasy. Po okazaniu numeru startowego będziesz mógł zjeść ciepłą grochówkę, na którą zapraszamy po ukończeniu Biegu. Strefa gastronomiczna zlokalizowana będzie na terenie hali sportowej OSiR - wejście od strony ul. Kościelnej. 

MEDAL: po wbiegnięciu na metę otrzymasz pamiątkowy medal.

CHIP I NUMER STARTOWY SĄ JEDNORAZOWE: nie musisz ich zwracać. Tutaj znajdziesz instrukcję mocowania chipa: http://www.czasnachip.pl/chip.jpg. Koniecznie ją przeczytaj. Źle zamocowany chip uniemożliwi prawidłową klasyfikację.

 

Przed biegiem Wuef Club przeprowadzi rozgrzewkę dla biegaczy.

 

 

Do zobaczenia 1 maja ! 

Dodano: 28-04-15

Bieg Unijny 1 maja 2019r.
Pozostało: 0 dni

Plakat

Trasa biegu

mapa

PARTNERZY